Agenti Mulder a Scullyová tvrdia, že Tomanová je mimozemšťan!

Autor: Michal Novota | 21.1.2008 o 12:06 | Karma článku: 7,40 | Prečítané:  3681x

Najváženejší svetoví filozofovia, teológovia, astronómovia, vedci, v triezvejších momentoch aj slovenskí štamgasti hostincov tretej cenovej už dobrých pár rokov hľadajú odpoveď na otázku: sme vo vesmíre sami? Sme jedinečnou civilizáciou? Zázrakom obývajúcim nepredstaviteľnú prázdnotu a chlad vesmíru? Alebo tuctovým zrnkom piesku v pestrej mozaike stvorenia, nad ktorým sa Boh zľutoval, a ktoré v našej nafúkanosti voláme Zem? Zdá sa, že ťaživým debatám je koniec. Je po záhade. Môžeme zapíjať.

 www.art.com
Ani najslávnejší nositelia Nobelovej ceny, ani Hubblov vesmírny ďalekohľad, ani všetky rádioteleskopy projektu SETI, ani meteorit z Marsu nedokázali odhaliť ten senzačný objav, po ktorom neostane kameň na kameni. Ak nie v dejinách ľudského rodu, tak určite aspoň v sociálnej sfére na Slovensku.

Závoj večného tajomstva poodhalili agenti Fox Mulder a Danna Scullyová z FBI, ktorí na Slovensko pricestovali pomôcť prísne tajnému projektu slovenskej polície s krycím názvom „Hedviga za Dunaj.“

Minulý týždeň poskytli Tlačovej agentúre Slovenského národa šokujúce vyjadrenie: .„Sedeli sme na rannom brífingu u istého generála, ktorého z bezpečnostných dôvodov nazvem Ťapka. Okrem bielej blúzky, na ktorú práve generál niečo kostrbaté písal, ležal na stole voľne pohodený výtlačok denníka Nový Smer s istou pani Vierou T. a dôverne známym E.T. mimozemšťanom na titulnej strane.“

Agent Mulder: „Neveril som vlastným očiam. Nikdy nezabudnem na E.T. Túto biologickú entitu neznámeho pôvodu sme v osemdesiatych rokoch viackrát zaznamenali v blízkosti Hollywoodu. Dokonca sme získali veľmi kvalitný filmový záznam, z ktorého pochádza aj snímka v menovanom denníku. Nečakal som, že ju znova objavíme práve tu na Slovensku.“

Agentka Scullyová: „Viete, vždy som bola voči mimozemšťanom skeptická. Ale tá šokujúca podoba vo mne vyvolala pochybnosť. A to nie je všetko. Keď sme začali analyzovať niektoré sociálne opatrenia pani Viery T., ktoré nie sú pochopiteľné zdravým ľudským rozumom, bolo nám jasné, že máme dočinenia s vyššou formou inteligencie.“

Obaja agenti sľubujú ďalšie vyšetrovanie. „Na pani Vieru T. sme zriadili špeciálny vyšetrovací tím s krycím názvom V.T. volá domů. Skúmame, či sa v blízkosti V.T. nevyskytujú aj iné mimozemské entity. Máme podozrenie, že istý Róbert F. je súčasťou konšpirácie Venušanov a Marťanov, organizovanej z územia Kuby,“ dodal tajuplný agent Mulder.

Takže podčiarknuté a zhrnuté: Tomanová je mimozemšťan, Marianna Ďurianová príkladná manželka, Rudolf Schuster horlivý katolík, Róbert Fico dobrý štátnik, George Bush chlpatý orangután a ja perfektný bloger. George po slovensky nevie a preto ma žalovať nebude, nakoniec pri šikovnosti amerických právnikov by ma to vyšlo draho. Sám seba žalovať tiež nebudem. Po prvé nie som schizofrenik a po druhé neverím slovenskej justícií. Zvyšní protagonisti prvej vety tohto odstavca možno veria a budú sa súdiť. A nech. Ja viem svoje. Aspoň v prípade V.T. mám presvedčivý dôkaz. Ľudské pokolenie je predsa obdarené rozumom, pomocou ktorého dokáže rozoznať pravdu od žartu a alegórie. Nie je čudné, že to V.T. nedokáže? Tam vo vesmírnych diaľkach to asi majú s logikou inak.

Disclaimer: Tento článok nie je ničím iným iba nevhodným žartom, ktorý slúži na podporu Iniciatívy za dôstojný dôchodok V.T. mimozemšťanky. Cieľom tejto ľudstvu milej iniciatívy je pomocou ďalších úspešných žalôb pomôcť V.T. nadobudnúť taký majetok, ktorý ju čo najskôr odbremení od služieb pre slovenskú sociálnu sféru a trh práce. A nielen to. Iniciatíva by jej mohla pomôcť získať dostatok finančných prostriedkov na vesmírnu misiu smerujúcu k sociálnej spravodlivej kolonizácií planéty Mars. Myslím, že sociálne spravodlivé pre Slovensko by bolo, ak by prvú a poslednú posádku marťanskej kolónie tvorila samotná V.T. a jej kolegovia.

Disclaimer 2: Zápletka a fakty v predchádzajúcom článku su produktom mojej fantázie a nemajú nič spoločné s realitou. Týmto sa vopred ospravedlňujem prípadným mimozemským civilizáciam, ktoré monitorujú našu elektronickú komunikáciu, za poškodzovanie dobrého mena.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Koalícia chce ľuďom prispieť na dovolenky a pôžičky. Hovorí aj o vyšších platoch

Sociálny balíček strán Smer, SNS a Most-Híd začína naberať reálne obrysy.

ŠPORT

Prečo chytil Sagan hostesku za zadok? Nahovorili ho kamaráti

Peter Sagan poskytol rozhovor anglickému Guardianu.

KOMENTÁRE

Za zvýšenie životnej úrovne v réžii koalície sa nedoplatíme

Maďari dnes dlhujú polovicu záväzku priemerného Slováka.


Už ste čítali?